michalina/ Październik 5, 2018/ Aplikacje dla biegaczy

Każdy z nas biegaczy (a przynajmniej 99,9 %) lubi monitorować swoje postępy, porównywać się z innymi, śledzić swoje trasy. Jedni do tego celu używają zegarków (np. TomTom, Garmin), inni telefonów z aplikacją.

Pytanie brzmi: co wybrać? 😀 . Na rynku dostępnych jest (darmowych i nie darmowych) mnóstwo propozycji. Jak wybrać tę, która będzie nam odpowiadała w 100%? Czy ta płatna jest lepsza czy nie? Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi 😉 .

Ja sama od początku swojej przygody z bieganiem „zaliczyłam” 3 aplikacje. Ale ciągle czegoś mi brakuje, Przyznaję się bez bicia, że z powodu lenistwa nie szukałam i nie testowałam nowych rozwiązań. Zaakceptowałam jedną z tej trójcy i tak sobie z nią współgram całkiem przyjemnie podczas moich biegów 🙂 .

Wszyscy wiemy, że najlepsze pomysły wpadają do głowy podczas długich wybiegań. I tak też ostatnio natchnęło mnie, że przecież mogę przetestować dla Was aplikacje dostępne na rynku 🙂 . Sana jestem ciekawa co inni proponują, a przy okazji może komuś przyda się taka analiza. Niech to będzie moją motywacją 😀 .

Zacznę od tych, które już „przerabiałam”, a potem hulaj dusza … W imię poszerzania wiedzy aplikacjo-biegowej podejmuje wyzwanie 😀 . Może znajdę ten ideał dla mnie, tę drugą aplikacyjną polówkę, która będzie wiernie przemierzała ze mną kolejne biegowe kilometry, nie będzie zrywała GPS’a i będzie mnie wspierała w chwilach kryzysu 😀 .

Tak więc zaczynamy ….

Ona

Share this Post