michalina/ Październik 8, 2018/ Zawody

Już za nami Mini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF FM. Było mega 🙂 . Atmosfera gorąca i to nie tylko ze względu na wyjątkowo udaną pogodę. Słonecznie i upalnie, aż trudno uwierzyć, że to początek października.

Dystans do przebiegnięcia to zaledwie 4 km 200 m, Udział w Mini Maratonie był darmowy. W pakiecie każdy dostał koszulkę, którą należało założyć do biegu. Śmieszne napisy na tylnej części koszulki, niejednokrotnie wywoływały uśmiech na twarzach biegaczy 😀 .

Start godzina 11.00 przy Stadionie Śląskim
Na stanowiskach ponad 1400 osób 😀 . W tym rodziny z dziećmi, młodzi, starsi 😀 . Coś wspaniałego widzieć tylu ludzi, których łączy ta sam pasja – BIEGANIE !

Meta na bieżni Kotła Czarownic: pierwszy zawodnik wbiega zaledwie 13 minut z hakiem od startu 😀 . Szaleństwo !
Limit czasu wynosił 40 min, ale chyba nie było osoby, która by się w nim nie zmieściła.

A na zakończenie każdy dostał medal – miłe zaskoczenie, ponieważ medali nie miało być.
Nasze pierwsze złoto 😀 😀 😀

To był nasz pierwszy start w tej imprezie – i tak naprawdę pierwszy raz byliśmy na imprezie gdzie było ponad 1400 startujących 😀 . Atmosfera na miejscu jest nie do opisania. Właśnie dlatego lubię zawody. To po prostu trzeba przeżyć 🙂

Mini Silesia Marathon to jedna z imprez wchodzących w skład PKO Silesia Marathon. W tym roku została zorganizowana już po raz 10. Mini Marathon odbył się w sobotę (06.10.2018), natomiast w niedzielę (07.10.2018) biegacze mieli okazje zmierzyć się z samym sobą w półmaratonie oraz w biegu głównym – maratonie..

PKO Silesia Marathon to jedna z największych imprez biegowych na Śląsku mam nadzieję, że za rok wystartujemy w biegu głównym 😀 .

Zapraszamy do obejrzenia naszej skromnej galerii.

Ona

Share this Post